Odpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 4 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: BACKSTAGE
PostNapisane: 3 sierpnia 2012, o 09:51 
REVO User

Catchphrase: Rest in Peace
Tag Team Champion: 1
@ Week31

PRZEKRĘT ?? Czyżby CEO of REVO Wrestling a.k.a @kakmic nie był czysty jak kropla wody ??

Zgłaszam LIBERUM VETO !!!

Cytuj:
Cytuj:
Ostatnio edytowano 31 lipca 2012, o 01:49 przez kakmic, łącznie edytowano 1 raz

W TT każdy gracz może wykonać jedną Akcję

Tymczasem patrzymy na TT partnera @kakmica czyli @Blalight i co widzimy w typowaniu @week31 ??

Cytuj:
Blalight CHAIR SHOT REFEREE

Proszę teraz o wytłumaczenie :D

Wszystkie cytaty pobrane są z @Week31

Tytuł: Re: Skargi / zażalenia
PostNapisane: 3 sierpnia 2012, o 10:52 
REVO User

Catchphrase: #GrandSlamChampionship #BlalightGSC
World Champion: 1
International Champion: 4
TV Champion: 1
Tag Team Champion: 1
Typy pisalem w pospiechu i mimo przeczytania zasad zapisalem to co prawie zawsze wiec moja druga akcja ktora jest ref jest niezaliczona przez Kakmica

PostNapisane: 3 sierpnia 2012, o 11:05 
COO

Catchphrase: Eat, Sleep, Win the Title, Repeat
Undisputed Champion: 2
World Champion: 8
International Champion: 3
TV Champion: 2
Tag Team Champion: 3
MITB Winner: 2
Zasady dywizji tag team zmieniały się w trakcie kiedy gracze oddawali typy.
W zasadach gry zaznaczyłem w cytacie zasady obowiązujące do SummerSlam, czyli te, na których gracze tworzyli swoje tag teamy.
Faktycznie, mogłem nieco lepiej to rozpisać bo teraz to wygląda tak że tylko "tworzenie tag teamów" jest na starych zasadach a reszta zasad dla tej dywizji jest zmieniona/poprawiona.

Typy Blalighta:
Cytuj:
Napisane: 27 lip 2012, o 17:12

Zmiana zasad w tag teamach:
Cytuj:
Ostatnio edytowano 31 lipca 2012, o 01:49 przez kakmic, łącznie edytowano 1 raz
kakmic napisał(a):
W TT każdy gracz może wykonać jedną Akcję

Co wynika z powyższego? Zasady gry zostały zmienione po tym jak Blalight oddał typy więc nawet nie mógł o tym wiedzieć.
W każym razie podczas tego weeku i tak każdemu graczowi zostanie zaliczona max. 1 akcja.

PostNapisane: 2 listopada 2012, o 03:11 
COO

Catchphrase: Eat, Sleep, Win the Title, Repeat
Undisputed Champion: 2
World Champion: 8
International Champion: 3
TV Champion: 2
Tag Team Champion: 3
MITB Winner: 2
Heh, zaraz po pojawieniu się nowego konta jurka zażartowałem do Vercyna że Wybielacz powrócił z nowym gimmickiem i jak się okazuje miałem rację :/

@Wybielacz, Szop-pracz, Proszek, Vanish, jurek134 - jeśli ktokoliwek 'sam sobie strzela w stopy' na tym forum to jesteś to Ty.
Nie będę cytował bo Schoop już przypomniał co napisałeś na czacie przed swoim 'odejściem'.

Tak dla wyjaśnienia, zostałeś zbanowany za:
1. Seryjne łamanie REGULAMINU (pkt 1, 2 + regulamin czatu 1, 4),
2. Prowokowanie kłótni na czacie,
3. Bezpodstawne obrażanie administracji,
4. Spam i troling czatu.

Przed rejestracją pojawia się krótka informacja:
Cytuj:
Rejestrując się na „REVO Wrestling” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „REVO Wrestling”

Po co korzystasz z forum jeśli nie zgadzasz się z regulaminen, w którym wyraźnie jest napisane:
Regulamin napisał(a):
12. W "wyjątkowych sytuacjach" Administrator może zbanować dowolnego użytkownika bez konieczności przyznania 3 ostrzeżeń.

Posłuchaj mnie człowieczku. Nie jestem obrażonym 10-cio latkiem żeby zdecydować że daje komuś bana bo tak mi się podoba. Dostałeś bana bo na niego ZASŁUŻYŁEŚ!

Teraz odnośnie Twojego nowego konta - albo Ty jesteś (jak sam piszesz) "nieogarnięty" albo leniwy do tego stopnia że nawet nie chce ci się przeczytać kilku punktów regulaminu.
Nie wiem gdzie w regulaminie wyczytałeś że rodzina (brat, babcia, dziadek, ...) może założyć drugie konto i grać na nim.
Regulamin napisał(a):
3. Zabrania sie używania multi-kont. Jeśli dwóch (lub więcej) graczy skorzysta z tego samego IP (chociażby jeden raz) do zalogowania się na stronie muszą to jak najszybciej zgłosić administratorowi.
Jeśli logujecie się na swoje konto "u kolegi", który także ma konto na Revo - powiadamiacie o tym Administratora.
Jeśli logi będą pokazywać jedno IP dla różnych kont i administrator nie zostanie powiadomiony, konta te zostaną usunięte bez ostrzeżenia a wszystkie osiągnięcia tych graczy zostaną unieważnione.

Za wszelką cenę prubujesz zrobić z siebie "kozła ofiarnego", który stał się ofiarą spisku administracji i reszty użytkowników forum.
Prawda jest jednak taka że działasz każdemu tutaj na nerwy swoimi głupimi komentarzami, pytaniami i zaczepkami.

Postawię sprawę jasno - nie mam zamiaru się z Tobą użerać w nieskonczoność.
Temat Twojego bana jest zakończony i jeśli w dalszym ciągu będziesz trolował i spamował na czacie to będzie kolejny ban na Twoje nowe konto.
Chcesz coś wyjaśnić? Piszesz to w tym temacie i nigdzie indziej!

I tak na marginesie, żeby było to jasne dla wszystkich userów, od dziś obowiązuje nowy regulamin:
Spoiler:
Obrazek

Odpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 4 ]