Odpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wyróżnienia 2014/2015
PostNapisane: 1 lipca 2015, o 13:34 
COO

Catchphrase: Eat, Sleep, Win the Title, Repeat
Undisputed Champion: 2
World Champion: 8
International Champion: 3
TV Champion: 2
Tag Team Champion: 3
MITB Winner: 2
"Jakiś czas temu" zaopatrzyłem się w kilka książeczek z serii WWE ANNUAL podsumowujących Wrestlemanię 29.

Obrazek

Plan był taki, że chciałem zorganizować kolejną reklamę i owe książeczki (plus coś jeszcze) wykorzystać jako nagrody na stronie dla graczy biorących udział w grze.
Zdecydowałem jednak że taka forma promocji musi poczekać, gdyż stronie w dalszym ciągu brakuje wiele do doskonałości a panel poza oddawaniem typów nie istnieje.
Mamy już za nami 2 kolejne Wrestlemanie a książeczki się kurzą.
Zdecydowałem więc że rozdam je osobom, które w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy miały wkład w "rozwój" strony. Wezmę pod uwagę aktywność graczy na forum, proponowane pomysły, starania w pozyskaniu nowych graczy, itp.
Listę wyróżnionych osób podam w najbliższym czasie. Osoby te będą miały 2 tygodnie na podanie mi adresu (PW), na który chcą otrzymać książeczkę a jeśli tego nie zrobią, uznam że rezygnują z nagrody i przynam ją kolejnej osobie.

Tytuł: Re: Wyróżnienia 2014/2015
PostNapisane: 1 lipca 2015, o 14:28 
COO

Catchphrase: Eat, Sleep, Win the Title, Repeat
Undisputed Champion: 2
World Champion: 8
International Champion: 3
TV Champion: 2
Tag Team Champion: 3
MITB Winner: 2
3 użytkowników wymienię teraza a nad resztą muszę się zastanowić (mam chyba 6 książeczek, więc pozostaną jeszcze 3 do rozdania):

MichioPL - jego wkład w działanie Revo jest nieoceniony. Wszelkie aktualizacje strony, reklamamowanie Revo na Atti, pomoc przy zmianach zasad gry, aktywność na czacie i na forum.
Wodnik - podliczanie różnego rodzaju statystyk, próby werbowania nowych graczy, aktywność na czacie i na forum, próba stworzenia systemu oceniania meczów.
Sherkan - aktywność na czacie (choć w ostatnim czasie coraz mniejsza), szukanie błędów i luk w zasadach gry ;)

...

Odpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]