Odpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 7 ]

Jak oceniasz pomysł na ożywienie dywizji drużynowej?
Ankieta wygasła 6 października 2013, o 23:03
Jestem za! 82%  82%  [ 9 ]
Nie podoba mi się 18%  18%  [ 2 ]
Mam inny pomysł (przedstaw swój pomysł) 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 11
Autor Wiadomość
 Tytuł: ! - #SaveTagTeamDivision
PostNapisane: 28 września 2013, o 23:03 
COO

Catchphrase: Eat, Sleep, Win the Title, Repeat
Undisputed Champion: 2
World Champion: 8
International Champion: 3
TV Champion: 2
Tag Team Champion: 3
MITB Winner: 2
Naprawdę nie rozumiem niektórych z was.
Tytyłu drużynowe są teoretycznie najłatwiejsze do zdobycia. Wystarczy 5 meczów z wynikami "w kratkę" żeby otrzymać title shota a co niektórzy usilnie "męczą" się w karierze singlowej od kilku (kilkunastu) miesięcy nie zbliżając się nawet do title shota na pas mid-cardowy.
Pozatym, będąc graczem słabiej typującym, łatwiej zdobyć RP w tag teamie niż w singlu i po kilku meczach "jobberki" w drużynie nie ma problemu żeby wrócić do kariery singlowej.
Drużyny nie są zakładane "na zawsze" i w każdej chwili można team zakończyć lub zawiesić.

Czas ożywić dywizję drużynową. Mój pomysł na dokonanie tego jest trochę drastyczny i co niektórym może się nie spodobać na pierwszy rzut oka ale w perspektywie czasu będzie to korzystne zarówno dla samych graczy jak i dla rozgrywki.

1. Wprowadzamy "nagrodę" w postaci 30EXP dla graczy tag teamów, którzy rozegrają w drużynie 7 meczów. "Nagroda" jest jednorazowa i będzie przyznana graczom tylko jeden raz w ciągu trwania akcji #SaveTagTeamDivision.
2. W danym momencie w dywizji drużynowej może być min. 4 a max. 6 tag teamów.
3. W przypadku kiedy nie będzie wystarczającej liczby drużyn - brakujące zostaną wybrane losowo. Po 7 meczach tag teamu, który został wybrany losowo, gracze otrzymają po 30EXP i tag team zostanie rozwiązany a na jego miejscu pojawi się nowy - losowy lub utworzony przez graczy.
4. Jeśli w danym momencie pojawi się więcej niż 6 tag teamów, to pozostałe trafią na "listę oczekującą" i będą dołączane do gry stopniowo wtedy kiedy będą rozwiązywane tag teamy aktywne.

Co myślicie o takim pomyśle?

EDIT:
5. Oczywiście mistrzowie indywidualni nie są brani pod uwagę podczas losowania teamów. Myślałem też że można wyłączyć z losowania po 2 graczy, którzy są punktami RP najbliżej mistrzów w każdej dywizji żeby dać im szansę "pościgu" za gralem skoro mają go w zasięgu ręki.

Tytuł: Re: ! - #SaveTagTeamDivision
PostNapisane: 28 września 2013, o 23:24 
Head Booker

Catchphrase: Opportunity awaits...
International Champion: 2
Tag Team Champion: 4
Moim skromnym zdaniem pomysł jest świetny. Pozwoli to na rozbudowanie dywizji, a jeśli trzeba będzie tworzyć Tag Team'y losowo, to można liczyć na wiele ciekawych kombinacji w łączeniu użytkowników ;) Super! :D Pomysł z nagrodą za "długowieczność" teamu też niczego sobie. Jeśli nie da się prośbą, to czasami trzeba wymyślić jakąś zachętę ;)

Ogólnie, zastanawiam się czy niedługo po Battleground nie powrócić do dywizji Tag Team, aby pomóc trochę w jej rozbudowie. Zawsze lepsze to, niż przegrywanie kolejnych feudów :P

PostNapisane: 29 września 2013, o 08:55 
REVO User

Catchphrase: It's real! It's damn real!
Undisputed Champion: 1
World Champion: 2
International Champion: 2
TV Champion: 1
Tag Team Champion: 2
MITB Winner: 1
Nie bardzo wiem kakmic czy specjalnie nagradzanie za założenie (a potem rozwiązanie) tag teamu to dobra sprawa. Jak to się będzie miało do drużyn, które nie rozwiążą tagów? Dlaczego trzeba kogoś nagradzać za to, że chce założyć drużynę, a z drugiej strony karać tych, którzy te drużyny już wcześniej mieli i nie myślą o ich rozwiązaniu, aby zgarnąć dodatkowe punkty exp. Trochę to jednak jest nie fair. Niech mi tylko nikt nie wyjeżdża z tekstem, że robię wszystko, żeby nie bronić pasów, bo nie w tym rzecz.

Jakoś ani ja z Schoopem ani Wodnik z pg21 nie potrzebujemy dodatkowej motywacji w postaci punktów, aby walczyć w tagach. Nie można też nikogo zmusić, aby to robił. Raczej powinno się komuś zaproponować takie rozwiązanie, a nie karać losując go i upychając do tagu. Widzisz kakmic, większość osób jest tutaj ringowymi egoistami i woli przegrywać kolejne walki i łudzić się, że nadejdzie ten moment, niż odłożyć single, znaleźć kolegę i spróbować się w tagach.

Nie róbmy tutaj nic na siłę - czasami trzeba pójść po rozum do głowy i powiedzieć sobie, że jeżeli w singlu mi nie idzie, może pora coś zmienić i spróbować się w tagach.

PostNapisane: 29 września 2013, o 15:21 
COO

Cytuj:
Nie bardzo wiem kakmic czy specjalnie nagradzanie za założenie (a potem rozwiązanie) tag teamu to dobra sprawa.
Jak to się będzie miało do drużyn, które nie rozwiążą tagów?

It's best for business. Kto by nie chciał zyskać 30 darmowych EXPów?
Tagi które zdecydują się kontynuować w dywizji będą grały dalej. Proste.
Cytuj:
Dlaczego trzeba kogoś nagradzać za to, że chce założyć drużynę, a z drugiej strony karać tych, którzy te drużyny już wcześniej mieli i nie myślą o ich rozwiązaniu, aby zgarnąć dodatkowe punkty exp. Trochę to jednak jest nie fair.

Skoro gracze nie chcą sami zdecydować o założenieu tagów to im w tym pomożemy :)
Może nie do końca nie wyjaśniłem zasady przyznawania "nagrody".
Od momentu rozpoczęcia kampani ratowania dywizji drużynowej KAŻDY team, który rozegra 7 meczów otrzyma 30EXPów. To znaczy że teamy, które już istnieją (TDFA, Asgardians) po rozegraniu 7 meczów także otrzymają punkty.
Nagradzamy każdą drużynę a nie tylko nową.
Jeśli chodzi o karę to jednyą formą kary dla TDFA będzie pojawienie się kilku nowych tagów i większa rywalizacja.
Cytuj:
Niech mi tylko nikt nie wyjeżdża z tekstem, że robię wszystko, żeby nie bronić pasów, bo nie w tym rzecz.

Właśnie mam takie wrażenie że nie chcesz bronić pasów :)
Cytuj:
Jakoś ani ja z Schoopem ani Wodnik z pg21 nie potrzebujemy dodatkowej motywacji w postaci punktów, aby walczyć w tagach. Nie można też nikogo zmusić, aby to robił. Raczej powinno się komuś zaproponować takie rozwiązanie, a nie karać losując go i upychając do tagu.

Rozwiązanie jest zaproponowane - zakładajcie tag teamy a dostaniecie Expy... a jak nie założycie to i tak was wylosujemy to teamów :)
Skoro WWE zmusza Kane i Bryana do występów w tag teamie kiedy ci siebie nie znoszą, wrzuca do meczu o tytuły drużynowe feudujących ze sobą Cene i Miza to dlaczego nie możemy czegoś podobnego zorganizować tutaj?
Nie jest także powiedziane że jakikolwiek losowy tag team musi powstać. Być może pojawi się wystarczająca liczba chętnych i nie będzie trzeba tworzyć drużyn losowych a jeśli nawet owe losowe tag teamy miałyby się pojawić to o ileż ciekawiej zrobi nam się na Revo? Tak jak pisałem, na pierwszy rzut oka jest to trochę drastyczne rozwiązanie i sama myśl o tag teamie w składzie kakmic & Randal mnie przeraża ale DAMN! To tylko gra! kakmic & Randal for Tag Team Champions!
Ja naprawdę widzę w tym same pozytywy. Zmusimy graczy do komunikacji między sobą. Pojawią się nowe sojusze i wrogowie. Będzie się coś działo nie tylko w dywizji tag team ale także w singlowej.
Gracze, którzy ciągle kręcą się koło pasów indywidualnych będą musieli sobie "odpocząć" i wtedy pojawi się szansa dla pozostałych.
Cytuj:
Widzisz kakmic, większość osób jest tutaj ringowymi egoistami i woli przegrywać kolejne walki i łudzić się, że nadejdzie ten moment, niż odłożyć single, znaleźć kolegę i spróbować się w tagach.

Prawda jest taka że gra nie wymaga od graczy większego zaangażowania. Wszystko co wystarczy robić to zalogować się raz w tygodniu i oddać typy. Całość może zająć 2 minuty. Na Revo większość graczy nie przegląda innych działów oprócz PANEL GRY i RING. Ile było sytuacji że ktoś nawet nie wiedział że otrzymał propozycję feudu?
Cytuj:
Nie róbmy tutaj nic na siłę - czasami trzeba pójść po rozum do głowy i powiedzieć sobie, że jeżeli w singlu mi nie idzie, może pora coś zmienić i spróbować się w tagach.

Robienie tagów "na siłę" będzie korzystne zarówno dla dywizji singlowych jak i drużynowej. Nie zapominajmy także że trzeba myśleć "przyszłościowo". Patent ten możnaby zastosować w ukończonym panelu. Np. na 4 graczy singlowych przypada jeden tag team. Prawdę mówiąc jeśli zostawimy to jak jest to będzie tylko kwestią czasu kiedy Asgardians lub TDFA znudzą się ciągłe mecze między sobą i zwyczajnie zostanie nam tylko jeden tag team. Co wtedy? Będziemy czekać aż ktoś "pójdzie po rozum do głowy" i założy drużynę? Możemy wtedy czekać w nieskończoność.

PostNapisane: 29 września 2013, o 20:09 
Head Booker

Catchphrase: When your nightmare comes to life.
TV Champion: 1
Tag Team Champion: 5
Ja jestem jak najbardziej za takim pomysłem. Dywizji TT wyjdzie to tylko na dobre. Jestem ciekaw tylko w jaki sposób odbędzie się losowanie zawodników do TT :)

PostNapisane: 29 września 2013, o 21:53 
COO

Wodnik napisał(a):
Jestem ciekaw tylko w jaki sposób odbędzie się losowanie zawodników do TT :)

Na pałę. A tak na poważnie to jest masę rozwiązań: według wyników ostatniej gali, według rankingu na koniec miesiąca, według rankingu głównego...

PostNapisane: 19 października 2013, o 00:49 
COO

Zamykam temat i zmieniam sposób na ożywienie dywizji tag teamowej -> viewtopic.php?f=12&t=455

Odpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 7 ]