Odpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 4 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: ! - MitB 2017
PostNapisane: 11 czerwca 2017, o 12:35 
Head Booker

Catchphrase: When your nightmare comes to life.
TV Champion: 1
Tag Team Champion: 5
Mam kilka propozycji odnośnie nadchodzącego Money in The Bank 2017:

1. Stworzenie 8-osobowego ladder match o walizkę oraz 8-osobowego pojedynek o Future Midcard Title Shot(?). W ubiegłym roku w obydwu walkach brało udział po 6 osób, jednakże wtedy mało osób typowało. Tym razem więcej osób typuje, więc można pozwolić na udział większej ilości osób.

2. Ten punkt pozwolę sobie podzielić na dwa warianty:

a) Future Midcard Title Shot - Jako zeszłoroczny posiadacz tego kontraktu zauważyłem, że obecne zasady wykorzystania tegoż kontraktu są ciężkie do zrealizowania. Ilekroć byłem blisko realizacji kontraktu to, albo zabrakło mi kilku RP, albo sam otrzymałem title shota lub awansowałem do Main Eventu. Zresztą patrząc na historię Future Midcard Title Shota to widać, że od czasu, gdy Vercyn go wygrał (2013 rok) nikt nie wykorzystał tego kontraktu. No i tutaj pojawia się moja propozycja. Przy Future Midcard Title Shot w 2013 roku zasada korzystania z tego przywileju była następująca:

Cytuj:
Gracz, który wygra Future Mid-Card Championship Match, będzie mógł go zrealizować w momencie kiedy będzie zajmował pozycje 1 - 4 w swojej dywizji.
Mecz o mistrzostwo odbędzie się na kolejnej gali po jego "aktywowaniu" (oczywiście jeśli mistrz, którego dany gracz wybierze nie będzie miał zapowiedzianego meczu).

Uważam, że taka zasada jest najbardziej odpowiednia.

b) Ewentualnie można zmienić nagrodę za wygranie mid-cardowego ladder matchu na expy, darmowy push itp.

Tytuł: Re: ! - MitB 2017
PostNapisane: 11 czerwca 2017, o 21:50 
User
Jestem jak najbardziej za! - Nic dodać, nic ująć :D
Świetny pomysł! ;)

PostNapisane: 14 czerwca 2017, o 17:29 
Head Booker

Catchphrase: Opportunity awaits...
International Champion: 2
TV Champion: 2
Tag Team Champion: 4
kakmic ogólnie chciał wykasować Future Midcard Tite Shot ze względu na małą, jeszcze kilka miesięcy temu, ilość graczy. W takim wypadku, gdy gra więcej ludzi, trzeba będzie ten Ladder Match zostawić i wymyślić jakiś inny sposób realizacji kontraktu.

Mam w sumie propozycję. Niech zwycięzca FMTS Ladder Matchu walczy na najbliższym PPV (w tym wypadku na kultowym już Great Balls of Fire) o pas midcardowy do którego ma "bliżej" (tzn. jeśli przed GBoF jest bliżej mistrza INT w Rankingu to walczy o pas INT. Jeśli jest bliżej mistrza TV w Rankingu punktów na czysto, to powalczy o pas TV).

Albo właśnie, tak jak Wodnik wspomniał: punkty EXP lub push.

PostNapisane: 15 czerwca 2017, o 00:27 
COO

Catchphrase: Eat, Sleep, Win the Title, Repeat
Undisputed Champion: 2
World Champion: 8
International Champion: 3
TV Champion: 2
Tag Team Champion: 3
MITB Winner: 2
Pomysł przyznawania title shotów "na najbliższej PPV" mi się nie podoba, bo pozbawi on szansy na title shota kogoś kto akurat będzie wysoko w rankingu i na tego title shota zwyczajnie będzie zasługiwał z przebiegu 10 kolejnych gal a nie jednej, w której akurat udało mu się zatypować najlepiej.

Title shotów na "kolejnej tygodniówce" po wygraniu kontraktu też nie będzie. Dlaczego mistrz musi bronić tytułu w krótkim odstępie czasu, tylko dlatego że wyskoczyła nam jakaś "tematyczna" gala.

W WWE mamy jeden kontrakt (no chyba że teraz liczyć kobiety) i nie ma walizki na mid-cardowy pas. Zrobiliśmy to na Revo żeby nieco uatrakcyjnić rozgrywkę ale jak widać nie za bardzo można to wcisnąć w zasady, rankingi i częstotliwość przyznawania title shotów.

Można tak jak w przyzpadku Elimination Chamber zrobić otwarte zapisy do meczu o EXPy lub RPy. Gracze wtedy wrzucają punkty do puli i zwycięzca bierze wszystko.
Wolałbym jednak żeby taka forma za wygranie meczu była przypisana tylko Elimination Chamber, żeby mecze te jakoś wyróżniały się od reszty.

Nie mam oryginalnego pomysłu na "drugą wlizkę", dlatego chciałem się tego meczu całkowicie pozbyć.
Jedyne co mi wpadło do głowy to dać graczom możliwość występu w meczach 1vs1 o EXPy drugiego gracza za tą PPV, czyli:
- gracze zapisują się w temacie jeśli chcą wziąć udział w meczu,
- z zapisanych graczy układa się mecze 1vs1 w kolejności z rankingu (tak jak w przypadku każdej innej PPV),
- zwycięzca meczu otrzymuje 24 EXPy za występ na PPV i 24 EXPy pokonanego gracza, który to nie dostaje EXPów za tą galę.

MITB pewnie wrzucę dopiero w piątek w nocy więc jak niczego innego do tego czasu nie wymyślę to chyba zostawię ten pomysł, chociaż i tutaj może się ostro pomieszać przez losowe tag teamy.

Odpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 4 ]